Clubrecords Senioren

CLUBRECORDS SENIOREN A.V. ATHLOS
  bijgewerkt tot 01-05-2017
  Dames Senioren
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  100 meter 12.33 Teunie Mosterd Papendal 19-05-1986  
  200 meter 25.33 Wilma Kamp Amsterdam 12-07-1986  
  400 meter 56.80 Melanie de Vries (MA) Hoorn 30-04-2017  
  800 meter 2.09.92 Corine v.Beek (MA) Uden 01-07-2000  
  1000 meter 2.53.7 Corine v.Beek Epe 13-04-2000  
  1500 meter 4.32.67 Geeske Jansen Hilversum 23-05-1988  
  1 Eng. Mijl 5.03.16 Geeske Jansen Nijmegen 19-09-1986  
  3000 meter 9.47.88 Geeske Jansen Groningen 17-07-1988  
  5000 meter 16.53.0 Irma Heeren Harderwijk 07-10-2003  
  10.000 meter 37.11.1 Geeske Jansen Amersfoort 13-05-1987  
  uurloop 14.567 Lianne Bouwmeester Harderwijk 25-05-1994  
  100 meter horden 14.42 Lisanne Drost Grootebroek 23-04-2016  
  400 meter horden 1.01.65 Lisanne Drost Eindhoven 15-05-2015  
3000 meter steeple 12.52.3 Lisanne Drost Harderwijk 26-06-2016
  hoogspringen 1.74 Thea Haklander (MA) Remscheid (D) 26-08-1979  
  polsstokhoog 2.70 Maggy Kamara (MA) Nijmegen 01-05-2016  
  verspringen 5.55 Lisanne Drost Harderwijk 01-10-2016  
  hinkstapsprong 11.93 Charida Righolt (MA) Bergen op Zoom 13-09-2015  
  speerwerpen 600g. 38.88 Sanne v.d. Brink (MB) Emmeloord 29-05-2016  
  kogelstoten 4 kg. 13.14 Monique Jansen Apeldoorn 6-99  
  kogelslingeren 31.52 Suzanne Vliek Harderwijk 29-06-2014  
  discuswerpen 39.14 Monique Jansen Harderwijk 09-06-1999  
  7-kamp 5249 Lisanne Drost Amsterdam 17/18-06-2016  
  4 x 100 meter 49.11 Lisanne Drost Emmeloord 29-05-2016  
    Anouschka Schroeder    
    Maggy Kamara (MA)    
    Melanie de Vries (MA)    
  4 x 200 meter 1.54.68 Marit v.d.Broek Harderwijk 27-05-2004  
    Kirsten Huijgen (MA)    
    Marije Stevens (MA)    
    Ellen v.d.Laak (MA)    
  4 x 400 meter 3.53.94 Lisanne Drost Amsterdam 19-06-2016  
    Anouschka Schroder    
    Maggy Kamara (MA)    
    Melanie de Vries (MA)    
  Zweedse estafette 2.17.74 Maggy Kamara (MA) Grootebroek 23-04-2016  
  400-300-200-100 meter Melanie de Vries (MA)  
    Charida Righolt (MA)    
    Lisanne Drost    
  Heren Senioren
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  100 meter 10.4 Andre Buisman Amersfoort 17-05-1987  
  200 meter 21.65 Sawa Bezelev (JB) Breda 28-06-2015  
  400 meter 48.59 Stefan Schouten Amsterdam 17-07-2010  
  800 meter 1.52.54 Ivan Feitsma (JB) Amsterdam 27-07-2014  
  1000 meter 2.31.17 Fred de Ruijter Lisse ..-5-97  
  1500 meter 3.59.6 Henk v.Emaus (JA) Arnhem 19-09-1971  
  1 Eng. Mijl 4.25.02 Fred de Ruijter Hilversum 15-09-1996  
  2 Eng. Mijl 9.43.9 Lubert Mulder Harderwijk 04-06-1988  
  2000 meter 5.41.63 Bob Schut Uden 04-07-1998  
  3000 meter 8.30.1 Henk Mentink Papendal 09-09-1987  
  5000 meter 14.46.8 Lubert Mulder Papendal 29-06-1990  
  10.000 meter 29.50.27 Henk Mentink Leiden 14-05-1986  
  uurloop 17.115 Luigi Simbula Harderwijk 25-05-1994  
  110 meter horden 15.28 Robin Vliem (JA) Grootebroek 23-04-2016  
  200 meter horden 25.61 Raimo Westerhof Delft 14-09-2013  
  400 meter horden 54.94 Raimo Westerhof Ede 20-9-2009  
  3000meter steeple 9.54.27 Raimo Westerhof Drachten 02-06-2013  
  hoogspringen 2.11 Vincent Verschoor Hengelo 24-05-1987  
  polsstokhoog 4.10 Peter Foppen Nijmegen 18-09-1977  
  verspringen 7.07 Niels v.Vliet Kampen 01-07-2005  
  hinkstapsprong 13.97 Vincent Verschoor Zwolle 26-05-1991  
  speerwerpen 71.32 Arjan Eleveld Zwolle 13-04-1980  
  kogelstoten 7.25kg. 13.70 Roland Boon Gendringen ?-?-96  
  kogelslingeren 31.68 Roland Boon Utrecht 16-05-1997  
  discuswerpen 43.38 Roland Boon Harderwijk 05-07-1996  
  10-kamp 6519 Vincent Verschoor Zevenaar 2/3-7-88  
20-kamp 12242* Raimo Westerhof Delft 14/15-09-2013
  4 x 100 meter 42.92 Sawa Bezelev (JA) Emmeloord 29-05-2016  
    Bram Laenen (JA)    
    Robin Vliem (JA)    
    Stefan v. Twillert    
  4 x 200 meter 1.31.60 Kevin v.d.Wassenberg(JB) Harderwijk 27-05-2004  
      Raimo Westerhof (JA)    
    Niels v.Vliet (JA)    
    Marc Celie    
  4 x 400 meter 3.21.69 Rob Stuber Enschede 09-05-2010  
    Kevin v.d.Wassenberg    
    Raimo Westerhof    
    Stefan Schouten    
  4 x 800 meter 8.10.3 Erik v.d.Bosch Zwolle 21-05-1985  
    Jan Haklander    
    Joost Augusteijn    
    Bert Bouw    
  4 x 1500 meter 17.34.5 Kees v.Gemert Harderwijk 29-05-1979  
      Leen Klaassen    
    Wim Hoogendorp    
    Jan Mulder    
  Zweedse estafette 1.57.78 Stefan Schouten Drachten 26-06-2011  
  400-300-200-100 meter Kevin v.d.Wassenberg  
    Raimo Westerhof    
    Jeremy Robbemond (HV35)    
  olympische estaf. 3.40.3 Bert Bouw Utrecht 19-06-1981  
  (800-400-200-200 meter) Auke Hempenius  
    Peter Foppen    
    Epy Douma    
* Nederlands Record
  Dames Senioren Wegwedstrijden
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  10 km. 37.51 Ilonka v.d.Hengel (MA) Rotterdam 10-04-2005  
  15 km. 51.27 Irma Heeren Nijmegen 16-11-2003  
  10 Eng. Mijl 56.04 Irma Heeren Holten 25-10-2003  
  20 km. 1.20.43 Geeske Jansen Eindhoven 11-12-1988  
25 km. 1.43.56 Lianne Bouwmeester (DV) Apeldoorn 24-02-2001
  halve marathon 1.15.27 Irma Heeren Dronten 20-12-2003  
  30 km. 2.16.31 Lianne Bouwmeester Heerde 20-03-1993  
  marathon 3.21.38 Lianne Bouwmeester Rotterdam 18-04-1993  
  Heren Senioren Wegwedstrijden
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  10 km. 33.01 Steven Dobbelaere Nijkerk 15-10-2004  
  15 km. 45.03 Henk Mentink Rijssen 08-06-1985  
  10 Eng. Mijl 49.02 Henk Mentink Lelystad 09-06-1987  
  20 km. 1.02.41 Henk Mentink Alphen a.d.Rijn 09-03-1985  
  halve marathon 1.05.54 Lubert Mulder Rijssen 09-06-1990  
  25 km. 1.20.07 Henk Mentink Groningen 29-09-1984  
  30 km. 1.43.53 Hein Asveld Heerde 26-03-1988  
  marathon 2.16.42 Henk Mentink Maassluis 12-04-1986  
  100 km. 7.25.09 Luigi Simbula Winschoten 18-09-1993  
  4x15 km. 3.28.08 Lubert Mulder Utrecht 02-10-1988  
  ' Hein v.Asveld '  
  ' Johan Foppen '  
  ' Wilbert Borgonjen '  
  100 km.koppelloop 5.44.30 Jan Mulder Barendrecht 27-09-1980  
  ' Dirk Bakker '  
  ' Leen Klaassen '  
  ' Kees v.Gemert '  
24 uurs loop 419,6 km. Johan Foppen Apeldoorn 21/22-5-82
Hans Meesters
Rob v.d. Berg
Felix Slezak
Gijs Knopper
Theo Driessenaar
Alex Boons
Leen Klaassen
Kees v.Gemert
  Bert Bouw  
  opmerkingen, correcties ?? >>>e-mail naar records@athlos.nl of bel Berry Westerhof 0341-423742

Afdrukken