Clubrecords Pupillen

  CLUBRECORDS PUPILLEN A.V. ATHLOS  
  bijgewerkt tot 24-09-2019  
             
  Meisjes Pupillen C  
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  40 meter 6.7 Ellen Drost Harderwijk 01-10-2005  
  40 meter horden 7.6 Niki Boon Meppel 19-09-2009  
  600 meter 2.09.43 Fien Molenberg Deventer 01-09-2013  
  1000 meter 3.49.80 Fien Molenberg Amsterdam 21-07-2013  
  hoogspringen 1.05 Rosalien Bouman Zwolle 04-09-2004  
    1.05 Iris Geerling Zwolle 05-09-2009  
  verspringen 3.41 Nikki Boon Harderwijk 18-04-2009  
  kogelstoten 2 kg. 4.38 Denise Parera Kampen 13-9-86  
  kogelstoten 1 kg 6.17 Esther Morren Harderwijk 26-9-98  
  balwerpen 26.95 Isa Tweehuijsen Harderwjk 27-9-2008  
  vortexwerpen 18.50 Quinty v.d. Horst Kampen 21-04-2018  
  balstoten 6.30 Noortje Bos Harderwijk 01-10-2016  
  4x40 m.pendelestafette 33.9 Anna Molenberg Harderwijk 18-04-2009  
      Nikki Boon      
      Rianne Kok      
      Floor v.d.Brink      
             
  Jongens Pupillen C  
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  40 meter 6.6 Roy Muller Harderwijk 21-09-1985  
  40 meter horden 7.5 Scott Boon Kampen 15-9-2007  
  600 meter 2.04.0 Scott Boon Harderwijk 6-10-2007  
  1000 meter 3.39.3 Roy Muller Zwolle 31-08-1985  
  hoogspringen 1.10 Jasper Adam Emmeloord 15-06-1996  
  verspringen 4.00 Roy Muller Zwolle 31-08-1985  
  kogelstoten 2 kg. 5.02 Henk Jan Schuurman Harderwijk 01-10-1977  
  kogelstoten 1 kg 8.86 Luc Pijloo Harderwijk 15-09-2001  
  balwerpen 33.00 Roy Muller Harderwijk 14-09-1985  
  balstoten 7.40 Christiaan Kleermaker Harderwijk 27-09-2014  
  vortexwerpen 23.50 Niels v.d. Linden Heerde 09-09-2017  
  4x40 m. pendelestaf. 32.8 Bas Hoving Heerde 05-06-2004  
  '   Joost Visser   ,  
  '   Job Lodders   ,  
  '   Coen Doreleijers   ,  
             
  Meisjes Pupillen B  
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  40 meter 6.6 Rosalien Bauman Harderwijk 01-10-2005  
  40 meter horden 7.73 Iris Geerling Emmeloord 18-9-2010  
  1000 meter 3.40.3 Corine v.Beek Dronten 21-09-1991  
  hoogspringen 1.15 Sanne v.d.brink Harderwijk 27-9-2008  
    1.15 Iris Geerling Epe 10-04-2010  
  verspringen 3.72 Rosalien Bauman Harderwijk 01-10-2005  
  kogelstoten 2 kg. 6.26 Isa Tweehuijsen Meppel 19-09-09  
  balwerpen 34.14 Isa Tweehuijsen Dronten 06-06-2009  
  vortexwerpen 21.00 Quinty v.d. Horst Heerde 20-04-2019  
  balstoten 6.80 Emma Bakkenes Harderwijk 01-10-2016  
    6.80 Noortje Bos Harderwijk 10-06-2017  
  4 x 40 meter 29.7 Neeltje Hutten Harderwijk 26-05-1984  
  '   Esther Foppen   ,  
  '   Danila Kleijzing   ,  
  '   Elise Rijken   ,  
  4x40m pendelestaf. 29.4 Lieke v.d.Brink Dronten 17-04-2004  
  '   Inge Weber   ,  
  '   Lotus Westerhof   ,  
  '   Karen Nijenhuis   ,  
             
  Jongens Pupillen B  
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  40 meter 6.4 Willem de Boer Zwolle 04-04-1992  
  ' 6.4 Willem Bos Harderwijk 29-09-2001  
  40 meter horden 7.0 Joost Visser Harderwijk 01-10-2006  
  1000 meter 3.26.3 Scott Boon Harderwijk 27-9-2008  
  hoogspringen 1.20 Jacco Deirkauf Kampen 26-04-1986  
  ' 1.20 Roy Muller Harderwijk 24-05-1986  
  ' 1.20 Edgar Schoonderwal Dronten 24-06-1989  
  ' 1.20 Steph Mulder Harderwijk 12-09-1998  
  ' 1.20 Trystan de Weerdt Harderwijk 11-09-2004  
    1.20 Scott Boon Zwolle 07-06-2008  
  verspringen 4.03 Willem Bos Harderwijk 29-09-2001  
  kogelstoten 2 kg. 7.44 Willem Bos Harderwijk 15-09-2001  
  balwerpen 36.50 Hans Hannessen Harderwijk 24-06-1978  
  ' 36.50 Roy Muller Zwolle 06-09-1986  
  balstoten 8.40 Christiaan Kleermaker Harderwijk 01-10-2016  
  vortexwerpen 31.00 Giel Scholte Harderwijk 10-06-2017  
    31.00 Jorden de Groot Heerde 20-04-2019  
  4 x 40 meter 27.3 Aart v.Eldik Deventer 05-09-1981  
  '   Jurgen Visscher   ,  
  '   Jeroen v.d.Heijden   ,  
  '   Robbert Mels   ,  
  4x40m pendelestaf. 32.50 Samil Sariaslan Dronten 16-05-2009  
  '   Sem Verbrugh   ,  
  '   Gerben Weggemans   ,  
  '   Olav Koning   ,  
             
  Meisjes Pupillen A  
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  60 meter 8,74 Lieke v.d.Brink Meppel 30-06-2006  
  60 meter horden 10.41 Lieke v.d.Brink Zwolle 09-09-2006  
  600 meter 1.58.20 Fien Molenberg Amsterdam 01-08-2015  
  1000 meter 3.28.5 Antje Hendriks Harderwijk 07-07-1990  
  hoogspringen 1.50 Jaydee Broersma Epe 15-06-2019  
  verspringen 4.45 Jaydee Broersma Harderwijk 14-09-2019  
  kogelstoten 2 kg. 10.02 Isa Tweehuijsen Harderwijk 01-10-2011  
  discuswerpen 600g. 25.41 Noortje Bos Epe 15-06-2019  
  balwerpen 37.16 Isa Tweehuijsen Zwolle 18-06-2011  
  vortexwerpen 25.00 Tess ter Haar   2014  
  4 x 60 meter 35,5 Rosalien Bauman Harderwijk 30-09-2006  
  ,   Karen Nijenhuis   ,  
  ,   Semianur Aksoy   ,  
  ,   Lieke v.d.Brink   ,  
             
  Jongens Pupillen A  
             
  onderdeel prestatie naam plaats datum  
  60 meter 8.4 Jasper Bekkering Zwolle 20-04-1985  
  60 meter horden 9.8 Patrick Winkeler Harderwijk 21-06-2003  
  600 meter 1.59.48 Giel Scholte Den Haag 27-07-2019  
  1000 meter 3.13.1 Sjaak de Weerdt Harderwijk 02-09-1978  
  hoogspringen 1.45 Luuk v.d. Maaten Dronten 10-09-2016  
  verspringen 4.75 Jasper Bekkering Zwolle 27-04-1985  
  kogelstoten 2 kg. 10.22 Willem Bos Epe 24-05-2003  
  discuswerpen 600g. 24.50 Luuk Verkerk Harderwijk 08-09-2018  
  balwerpen 46.00 Jacob Siets Severein Deventer 05-09-1981  
  , 46.00 Daniel Hulleman Almelo 17-08-1985  
  vortexwerpen 40.50 Bram Eleveld Harderwijk 02-07-2016  
  4 x 60 meter 35.5 Neflin de Weerdt Dronten 19-04-2008  
  ,   Ivan Feitsma   ,  
  ,   Niek Veen   ,  
  ,   Joost Visser   ,  
             
  opmerkingen, correcties ?>e-mail naar records@athlos.nl of bel Berry Westerhof 0341-423742  

Afdrukken