Tienbestenlijst Masters

Masters Dames Tienbestenlijst (bijgewerkt tot 01-10-2019)
                 
100m.   officieus (wegwedstrijden)
1. Monique Busnach 13.83 2014          
2. Alida v.d.Kolk 14.58 2005   10 km.
3. Marjo Pijloo 15.8 2001   1. Geeske Verhoeve 35.37 1997
4. Rita Groothedde 17.6 2003   2. Lianne Bouwmeester 37.09 2001
5. Emmy Bredemeijer 17.7 2003   3. Irma Heeren 37.22 2008
          4. Polly Nkambi 39.22 2008
200m.   5. Hilde Tempel 43.21 2010
1. Rita Groothedde 39.0 2005   6. Gerry Kersbergen 46.27 2005
          7. Inge Paulus 48.24 2012
400m.   8. Marjo Pijloo 48.24 1997
1. Geeske Jansen 1.11.50 95   9. Merel Wigmore 49.07 2006
2. Marjo Pijloo 1.15.4 2002     Anita de Jong-v.Heerde 49.07 2016
3. Rita Groothedde 1.21.7 2003          
4. Emmy Bredemeijer 1.22.7 2003          
          15 km.
800m.   1. Irma Heeren 57.57 2009
1. Geeske Jansen 2.29.36 96   2. Lianne Bouwmeester 57.59 2001
2. Rita Groothedde 3.30.2 2005   3. Polly Nkambi 59.09 2006
          4. Geeske Jansen 59.54 96
1000m.   5. Corrie Brouwer 1.03.45 93
1. Patricia Molenberg 3.31.0 2012   6. Yvonne v.Doorn 1.05.46 92
2. Hilde Tempel 3.40.0 2013   7. Alice Poel 1.10.42 2015
3. Joke Admiraal 3.51.0 2013   8. Sandra Schuurkamp 1.10.53 2015
4. Marie-Louise Bol 3.55.0 2013   9. Ingrid Meijer 1.11.03 93
5. Karin v. Wegen 3.59.0 2013   10. Nancy Sniegowicz 1.11.39 2006
  Fanny Hubner 3.59.0 2014          
7. Ingrid Middelkoop 4.02.0 2012   10 Engelse Mijl
8. Dineke Bos 4.04.0 2014   1. Irma Heeren 1.01.20 2010
9. Margriet Ekhart 4.05.0 2012   2. Geeske Verhoeve 1.01.38 97
  Inge Paulus 4.05.0 2012   3. Lianne Bouwmeester 1.02.25 2001
          4. Polly Nkambi 1.05.40 2008
1500m.   5. Yvonne v.Doorn 1.10.40 90
1. Geeske Verhoeve 4.48.62 97   6. Paula Benders 1.12.12 96
2. Lianne Bouwmeester 4.59.7 2000   7. Hilde Tempel 1.12.55 2019
3. Polly Nkambi 5.14.43 2004   8. Nadia Brand 1.16.06 2013
4. Brechtje Rankenberg 5.16.0 2018   9. Marja Spanos 1.16.18 94
5. Hilde Tempel 5.24.65 2011   10. Alice Poel 1.17.50 2008
6. Paula Benders 5.28.0 95          
7. Alice Poel 5.56.0 2015   20 km.
8. Dineke Bos 5.58.0 2018   1. Lianne Bouwmeester 1.24.54 2004
9. Marja Spanos 6.06.0 94   2. Yvonne v.Doorn 1.26.17 90
10. Annet v. Zeijts 6.08.0 2015   3. Corrie Brouwer 1.36.11 93
          4. Wera Olinga 1.52.45 93
3000m.   5. Metty Vellinga 1.53.00 98
1. Lianne Bouwmeester 10.28.7 2000   6. Desiree Petersen 1.56.44 93
2. Geeske Jansen 10.34.12 96   7. Lizzy Mulder 1.58.00 98
3. Hilde Tempel 11.38.33 2011     Marjo Pijloo 1.58.00 98
4. Yvonne v.Doorn 11.48.3 89          
5. Brechtje Rankenberg 11.48.9 2018          
6. Paula Benders 12.27.0 99   halve marathon
7. Maria den Hartog 13.27.0 99   1. Irma Heeren 1.19.02 2008
8. Karin Ruts 13.49.0 99   2. Lianne Bouwmeester 1.23.15 2001
9. Wilma Koopmans 14.10.0 99   2. Polly Nkambi 1.23.57 2006
10. Alie Mentink 14.11.0 99   4. Bep Timmer 1.25.56 91
          5. Geeske Verhoeve 1.28.05 97
5000m.   6. Yvonne v.Doorn 1.33.10 90
1. Geeske Verhoeve 17.47.02 97   7. Thea Bakker 1.35.18 2006
2. Lianne Bouwmeester 18.07.43 2001   8. Hilde Tempel 1.38.19 2014
3. Polly Nkambi 19.02.4 2006   9. Wera Olinga 1.39.50 96
4. Bep Timmer 19.21.0 91   10. 2 x 1.40.39    
5. Marja Spanos 20.05.0 94          
6. Corrie Brouwer 20.10.4 92   25 km.
7. Paula Benders 20.36.0 94   1. Lianne Bouweester 1.43.56 2001
8. Yvonne v.Doorn 21.42.0 94   2. Hilde Tempel 2.00.47 2017
9. Ingrid Meijer 22.07.0 93   3. Alice Poel 2.02.55 2016
10. Maria den Hartog 22.32.0 97   4. Sandra Schuurkamp 2.03.01 2014
          5. Sandra v. Delft 2.07.21 2017
10.000m.   6. Therese Doppenberg 2.08.10 2018
1. Geeske Verhoeve 37.53.80 96   7. Dineke Bos 2.09.56 2019
2. Wies v.Stralen 61.49.0 2017   8. Marolien v. Mourik 2.11.26 2014
uurloop   9. Maria den Hartog 2.14.11 2003
1. Yvonne v.Doorn 13.900 94   10. Fanny Huebner 2.15.52 2017
2. Thea Bakker 13.679 2006          
3. Alice Poel 12.776 2015   30 km.
4. Ingrid Meijer 12.762 94   1. Polly Nkambi 2.11.10 2010
5. Marja Spanos 12.579 94   2. Lianne Bouweester 2.11.20 98
6. Marolien v. Mourik 12.175 2015   3. Yvonne v.Doorn 2.29.48 93
  Dineke Bos 12.175 2015   4. Ingrid Meijer 2.44.36 93
8. Wera Olinga 11.984 94   5. Marja Spanos 2.47.12 94
9. Marjo Pijloo 11.969 93   6. Maria den Hartog 2.50.00 2002
10. Metty Vellinga 11.958 93   7. Janny Wouda 2.51.55 93
          8. Desiree Petersen 2.55.22 97
hoogspringen   9. Greet Groenewoud 3.01.09 2002
1. Monique Busnach 1.51 2014   10. Marjo Pijloo 3.01.52 2003
2. Rita Groothedde 1.25 2005          
          marathon
kogelstoten.   1. Polly Nkambi 2.58.22 2004
1. Monique Busnach 10.11 2014   2. Lianne Bouwmeester 3.01.19 2001
2. Alida v.d.Kolk 8.43 2004   3. Irma Heeren 3.10.48 2008
3. Paula Benders 7.89 98   4. Yvonne v.Doorn 3.24.06 94
4. Rita Groothedde 7.16 2005   5. Hilde Tempel 3.24.54 2016
5. Marjo Pijloo 6.38 2001   6. Marit v.d. Broek 3.28.18 2017
          7. Alice Poel 3.32.55 2016
kogelslingeren   8. Sandra Schuurkamp 3.35.49 2016
1. Monique Busnach 24.90 2014   9. Paula Benders 3.41.55 96
2. Alida v.d.Kolk 21.89 2007   10. Geke Doornhof 3.44.50 2012
                 
discuswerpen   60 km.
1. Alida v.d.Kolk 27.07 2005   1. Maria den Hartog 6.20.00 2001
2. Monique Busnach 23.71 2014          
3. Renate v. Elst 19.50 2018          
4. Marjo Pijloo 17.42 2001          
5. Marijke Schippers 16.88 2018          
6. Paula Benders 16.50 98          
7. Geeske Verhoeve 14.84 96          
8. Inge Pol 13.25 2018          
                 
speerwerpen          
1. Paula Benders 23.16 98          
2. Monique Busnach 22.58 2014          
3. Alida v.d.Kolk 21.02 2004          
4. Rita Groothedde 14.85 2003          
5. Emmy Bredemeijer 10.54 2003          
                 
verspringen          
1. Monique Busnach 4.83 2014          
2. Alida v.d.Kolk 3.81 2006          
3. Renate v. Elst 3.56 2018          
4. Rita Groothedde 3.49 2003          
5. Emmy Bredemeijer 3.29 2003          
6. Marjo Pijloo 3.07 2002          
7. Inge Pol 2.97 2018          
8. Marijke Schippers 2.58 2018          
                 
hinkstapspringen          
1. Alida v.d.Kolk 8,05 2006          
                 
7-kamp          
1. Rita Groothedde 1586 pt. 2005          
                 
6 uurs loop          
1. Maria den Hartog 59240 2001          
                 
Masters Heren Tienbestenlijst (bijgewerkt tot 01-10-2019)
                 
                 
100m.   hinkstapspringen
1. Jeremy Robbemond 11.69 2010   1. Roland Boon 11.78 2007
2. Epy Douma 11.5 82   2. Epy Douma 11.05 83
3. Roland Boon 12.5 2009   3. Jeremy Robbemond 10.63 2017
4. Ruben Postma 13.6 2019          
5. Cees Bertijn 14.0 2003   kogelstoten
6. Gert Jan Bakker 14.8 2003   1. Roland Boon 13.30 2009
7. Nico v.Leeuwen 14.9 2003   2. Epy Douma 12.19 82
8. Wim Verdoold 15.0 2002   3. Gerard Felius 10.80 85
9. Theo Stevens 15.0 2002   4. Jeremy Robbemond 10.71 2013
10. Geert de Lange 15.4 2003   5. Jack Ooms 10.46 2019
200m.   6. Martijn Duits 9.59 2019
1. Epy Douma 23.4 82   7. Erwin Middelkamp 9.39 2019
2. Jeremy Robbemond 24.47 2011   8. Henri Geerling 9.26 2007
3. Gerard Felius 31.7 85   9. Wessel Boes 9.02 2005
          10. Theo Stevens 6.92 2002
400m.          
1. Epy Douma 53.3 82   kogelslingeren
2. Jeremy Robbemond 57.83 2011   1. Roland Boon 34.86 2010
3. Cees Bertijn 59.6 2003   2. Jeremy Robbemond 29.84 2019
4. Roland Boon 1.01.3 2009          
5. Ruben Postma 1.03.7 2019   gewichtwerpen
6. Cor Vellinga 1.07.0 98   1. Roland Boon 10.20 2007
  Gert Jan Bakker 1.07.0 2003          
8. Nico v.Leeuwen 1.09.2 2003   5-kamp (Ned.)
9. Geert de Lange 1.09.4 2003   1. Gerard Felius 1473 85
10. Theo Stevens 1.11.6 2002          
          5-kamp (int.)
800m.   1. Epy Douma 2789 82
1. Emile Dercksen 2.09.12 2018          
2. Herbert Jansen 2.09.4 2018   werpvijfkamp
3. Wim Hoogendorp 2.17.4 83   1. Roland Boon 2457 2009
4. Jan Molenberg 2.17.6 83          
5. Jacob Haklander 2.18.4 77   10-kamp
6. Theo Driesenaar 2.21.1 83   1. Epy Douma 5371 84
7. Jeremy Robbemond 3.11.48 2017   2. Roland Boon 5292 2007
          3. Jeremy Robbemond 5270 2013
1000m.   4. Ruben Postma 3491 2019
1. Gerrit Alkema 3.03.0 2013          
  Ewout Middelburg 3.03.0 2014   20-kamp
3. Wessel Geursen 3.03.27 2018   1. Jeremy Robbemond 7228 2018
4. Wim Hoogendorp 3.06.0 85          
  Ruud Jansen 3.06.0 2013   speerwerpen
6. Peter v. Sels 3.15.0 2013   1. Roland Boon 41.99 2009
7. Johan Nijhof 3.16.0 2013   2. Epy Douma 41.94 84
8. Richard v.d. Brink 3.18.0 2012   3. Gerard Felius 33.68 85
9. Arnold v.d. Zwaag 3.21.0 2013   4. Jack Ooms 32.24 2019
  2 x 3.22.0       5. Jeremy Robbemond 32.12 2011
1500m.   6. Henri Geerling 31.95 2007
1. Herbert Jansen 4.26.17 2018   7. Wessel Boes 30.10 2005
2. Aart v.Beek 4.28.21 98   8. Gert Jan Bakker 28.84 2003
3. Emile Dercksen 4.29.88 2018   9. Ruben Postma 28.14 2019
4. Jacob Haklander 4.33.1 77   10. Cees Bertijn 26.62 2003
5. Herman Couperus 4.36.0 2017          
6. Cees Bertijn 4.38.3 98   discuswerpen
7. Ruben Postma 4.43.8 2019   1. Epy Douma 37.46 82
8. Theo Driesenaar 4.45.6 83   2. Roland Boon 36.95 2010
9. Jan Simonse 4.46.0 2018   3. Jack Ooms 34.20 2019
10. Wim Hoogendorp 4.46.9 83   4. Jeremy Robbemond 30.70 2013
          5. Henri Geerling 29.26 2007
2000m.   6. Wessel Boes 25.63 2004
1. Herbert Jansen 6.04.46 2018   7. Martijn Duits 24.88 2019
2. Emile Dercksen 6.10.68 2018   8. Erwin Middelkamp 24.23 2018
3. Aart v.Beek 6.14.1 98   9. Ruben Postma 24.08 2019
4. Theo Driesenaar 6.38.2 83   10. Jan Koers 23.29 2018
                 
3000m.   Officieus (wegwedstrijden)
1. Jacob Haklander 9.32.0 77          
2. Johan Foppen 9.33.4 86   10 km.
3. Marcel Doornekamp 10.04.0 2017   1. Patrick Kuijken 33.45 2010
4. Emile Dercksen 10.10.0 2018   2. Herbert Jansen 34.52 2017
5. Theo Driesenaar 10.12.9 85   3. Bert v.Driesten 35.02 2004
6. Gert Verhoeve 10.42.22 2005   4. Carel Doreleijers 35.06 2010
7. Wim Hoogendorp 10.49.1 83   5. Aart v.Beek 35.45 2005
  Jan Molenberg 10.49.1 83   6. Emile Dercksen 36.02 2017
9. Frits v.d.Valk 11.15.0 91   7. Gerrit Alkema 36.11 2012
10 Gerrit Juffer 11.42.25 2005   8. Ewout Middelburg 36.15 2014
          9. Herman Couperus 36.16 2017
5000m.   10. Marcel Doornekamp 36.18 2018
1. Jacob Haklander 16.07.6 77          
2. Aart v.Beek 16.26.0 2002   15 km.
3. Herbert Jansen 16.31.0 2018   1. Johan Foppen 52.09 87
4. Johan Foppen 16.48.2 87   2. Carel Doreleijers 53.35 2006
5. Cees Bertijn 17.21.0 96   3. Aart v.Beek 53.45 2004
6. Emile Dercksen 17.22.0 2018   4. Jacob Haklander 54.26 74
7. Carel Doreleijers 17.23.4 2010     Jan ten Hoeve 54.26 93
8. Jan ten Hoeve 17.26.3 93   6. Cor Vellinga 55.34 97
9. Theo Driesenaar 17.40.7 82   7. Emile Dercksen 56.19 2018
10. Wessel Geursen 17.42.0 2018   8. Wim Verweij 56.21 88
          9. Henk de Zwaan 56.48 2006
10.000m.   10. Herman Couperus 57.03 2017
1. Jacob Haklander 34.15.6 77          
2. Bert v.Driesten 35.20.5 2006          
3. Aart v.Beek 35.50.0 99          
4. Carel Doreleijers 36.14.7 2006   10 Engelse Mijl
5. Gerhardus Westerink 37.26.0 79   1. Aart v.Beek 57.59 2002
6. Wessel Geursen 37.51.07 2018   2. Carel Doreleijers 58.26 2010
7. Cor Vellinga 37.56.0 99   3. Johan Foppen 58.43 87
8. Sietse v.d.Haar 38.57.0 90   4. Jacob Haklander 59.05 77
9. Erik Steylen 39.24.2 2006   5. Jaap v.d.Broek 59.59 95
10. Henk Jan Oldewarris 40.31.0 2008   6. Bert Bouw 1.00.20 94
          7. Cor Vellinga 1.00.59 97
uurloop   8. Ewout Middelburg 1.01.02 2016
1. Jacob Haklander 16.617 77   9. Ruud Jansen 1.01.21 2010
2. Johan Foppen 16.084 93   10. Theo Driesenaar 1.01.30 85
3. Gerrit Alkema 15.775 2015          
4. Jaap v.d.Broek 15.627 94   20 km.
5. Cor Vellinga 15.575 94   1. Johan Foppen 1.10.44 89
6. Ewout Middelburg 15.195 2015   2. Carel Doreleijers 1.13.10 2011
7. Wessel Geursen 15.028 2015   3. Jacob Haklander 1.13.48 74
8. Nico Schoone 14.552 94   4. Theo Driesenaar 1.14.53 84
9. Raymond Pattiwael 14.382 94   5. Gijs Knopper 1.16.32 86
10. Theo Stevens 14.239 93   6. Cor Vellinga 1.18.07 98
          7. Wim v.Berkel 1.21.07 84
1 Engelse Mijl   8. Wim Verweij 1.22.22 88
1. Theo Driesenaar 5.21.4 83   9. Geert de Lange 1.25.49 2003
2. Sietse v.d.Haar 5.31.5 90   10. Uri Vecht 1.27.50 90
3. Gerhardus Westerink 5.56.0 83          
4. Frits du Bois 6.26.4 83   halve marathon
          1. Johan Foppen 1.13.22 87
110m. horden   2. Carel Doreleijers 1.15.20 2010
1. Jeremy Robbemond 17.17 2012   3. Jacob Haklander 1.16.30 74
2. Epy Douma 18.8 84   4. Ruud Jansen 1.16.41 2004
3. Roland Boon 20.57 2010   5. Emile Dercksen 1.17.19 2018
4. Ruben Postma 22.5 2019   6. Aart v.Beek 1.17.23 98
200m. horden   7. Jan ten Hoeve 1.18.04 93
1. Epy Douma 29.9 83   8. Jaap v.d.Broek 1.19.23 94
2. Jeremy Robbemond 32.12 2017   9. Rien de Vries 1.19.39 2004
          10. Cor Vellinga 1.19.49 97
400m. horden          
1. Jeremy Robbemond 1.22.99 2017          
          25 km.
3000m. steeple   1. Johan Foppen 1.30.38 86
1. Ruben Postma 10.43.59 2019   2. Ewout Middelburg 1.35.10 2019
2. Erik Steylen 10.44.05 2006   3. Herman Couperus 1.37.18 2017
3. Theo Driesenaar 10.59.1 84   4. Wessel Geursen 1.37.22 2017
4. Jeremy Robbemond 18.44.19 2017   5. Theo Driesenaar 1.38.16 85
          6. Wim v.Berkel 1.38.33 84
verspringen   7. Carel Doreleijers 1.41.55 2014
1. Epy Douma 6.40 82   8. Johan Nijhof 1.42.04 2016
2. Jeremy Robbemond 5.95 2011   9. Wim Verweij 1.43.06 89
3. Roland Boon 5.45 2007   10. Jan Simonse 1.43.20 2019
4. Martin Goedhart 4.71 2019          
5. Ruben Postma 4.67 2019   30 km.
6. Cees Bertijn 4.48 2003   1. Carel Doreleijers 1.49.24 2006
7. Jack Koning 4.39 2019   2. Rien de Vries 1.54.55 2004
8. Gerard Felius 4.35 85   3. Ruud Jansen 1.55.37 2003
9. Erwin Middelkamp 4.29.88 2019   4. Theo Driesenaar 1.57.02 85
10. Gert Jan Bakker 4.04 2003   5. Cor Vellinga 2.00.27 94
          6. Jacob Haklander 2.00.53 74
hoogspringen   7. Johan Nijhof 2.01.11 2016
1. Epy Douma 1.80 82   8. Gerrit Bosch 2.03.33 93
  Jeremy Robbemond 1.80 2010   9. Jaap v.d.Broek 2.05.46 93
3. Roland Boon 1.65 2007   10. Wim Verweij 2.07.37 89
4. Ruben Postma 1.40 2019          
5. Wessel Boes 1.25 2004   marathon
          1. Carel Doreleijers 2.38.34 2010
          2. Cees Bertijn 2.47.58 96
polsstokhoogspringen   3. Rien de Vries 2.48.50 2004
1. Epy Douma 3.80 82   4. Ruud Jansen 2.49.38 2004
2. Roland Boon 3.10 2008   5. Theo Driesenaar 2.52.04 85
3. Jeremy Robbemond 3.04 2019   6. Emile Dercksen 2.53.33 2018
4. Ruben Postma 2.80 2019   7. Jan ten Hoeve 2.54.21 93
          8. Nol Hollander 2.54.42 97
          9. Cor Vellinga 2.55.03 94
          10. Herman Couperus 2.55.50 2016
                 
                 
                 
opmerkingen, correcties ?? >e-mail naar records@athlos.nl of bel Berry Westerhof 0341-423742

Afdrukken