Baanrecords Junioren

Baanrecords Athlos
(kunststof baan vanaf 15 september 2001)
Bijgewerkt tot 02-07-2018
Meisjes Junioren D  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
60 meter 8.3 Karin v.Groningen AV NOP 2-9-2006  
' 8.3 Maureen Rots PEC 2-9-2006  
' 8.3 Dominique Verheijen De Gemzen 2-9-2006  
400 meter 1.08.5 Lisanne Drost Athlos 27-9-2003  
600 meter 1.44.1 Michelle v.d.Meer Isala 22-9-2007  
1000 meter 3.17.42 Loes Kempe Altis 14-04-2018
60 meter horden 9.8 Sigrid v.d.Velden Flevo Delta 22-9-2007  
hoogspringen 1.50 Deborah Beulink Isala 3-9-2005  
verspringen 4.82 Dominique Verheijen De Gemzen 2-9-2006  
discuswerpen 30.30 Ella v.d.Donk Atverni 29-6-2005  
speerwerpen 32.55 Sacha v.d. Donk Atverni 9-6-2004  
kogelstoten 2 kg. 12.22 Dominique Verheijen De Gemzen 2-9-2006  
4 x 60 meter 33.72 Athlos 14-04-2018
6-kamp 3160 Lieke v.d.Brink Athlos 27-9-2008  
Jongens Junioren D  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
80 meter 10.08 Martijn Schoemaker Zeewolde 14-04-2018  
400 meter 1.01.94 Trystan de Weerdt Athlos 17-9-2008  
1000 meter 3.04.0 David Koning Athlos 26-9-2015  
80 meter horden 12.48 Robin Vliem Athlos 01-10-2011  
hoogspringen 1.65 Jasper Adam Athlos 29-9-2001  
1.65 Trystan de Weerdt Athlos 27-9-2008
polsstokhoogspr. 1.70 Niels Otten Athlos 27-9-2002  
verspringen 5.04 Jasper Adam Athlos 28-9-2001  
discuswerpen 34.36 Kjell Wolters PEC 22-9-2007  
speerwerpen 36.18 Wart Weeren Triathlon 29-6-2005  
kogelstoten 3 kg. 14.60 Roy Spijkerman Daventria 29-6-2005  
4 x 80 meter 44.72 A.V. Pijnenburg 14-04-2018
6-kamp 4239 Trystan de Weerdt Athlos 27-09-2008  
           
Meisjes Junioren C  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
80 meter 10.3 Anneloes de Roo Isala 12-6-2010  
100 meter 13.47 Nikki Tahapari PEC 17-9-2008
150 meter 20.01 Lieke v.d.Brink Athlos 24-9-2010  
200 meter 27.32 Anneloes de Roo Isala 19-9-2009
400 meter 63.46 Paulien Plat PEC 01-07-2011  
600 meter 1.44.1 Michelle v.d.Meer (MD) Isala 22-9-2007  
800 meter 2.29.04 Carmen Huikeshoven Altis 14-04-2018
80 meter horden 12.2 Nancy v.Petersen Cialfo 22-9-2007  
hoogspringen 1.60 Dominique Verheijen De Gemzen 22-9-2007  
verspringen 5.10 Gejanne Lussenburg Flevo Delta 17-4-2004  
discuswerpen 40.01 Corinne Nugter AV NOP 30-5-2007  
speerwerpen 600g. 33.80 Patricia Harteveld Climax 29-6-2005  
speerwerpen 500g. 36.52 Sann v.d. Brink Athlos 25-04-2014
kogelstoten 3 kg. 13.88 Corinne Nugter AV NOP 30-5-2007  
4 x 80 meter 41.34 Altis Amersfoort 14-04-2018
7-kamp 3804 pt. Lieke v.d. Brink Athlos 24/25-9-2010  
           
Jongens Junioren C  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
100 meter 11.78 Neflin de Weerdt Athlos 30-09-2011  
200 meter '23.78 Cas Swienink PEC 29-05-2013  
400 meter 55.96 Daan Vos PEC 17-9-2008  
800 meter 2.03.63 Nout Wardenburg AV 34 04-07-2012  
1000 meter 2.40.7 Ivan Feitsma Athlos 29-09-2012  
1500 meter 4.31.29 Jaap Gerben Vellinga Horror 17-9-2008
3000 meter 12.45.61 Lars v. Surksum PEC 01-07-2011
5000 meter 23.00.0 Alje Hoving Athlos 17-9-2008
100 meter horden 14.23 Trystan de Weerdt Athlos 25-9-2010  
hoogspringen 1.75 Peter Tichelaar Isala 17-4-2004  
' 1.75 Martijn v.Calker PEC 1910 17-4-2004  
' 1.75 Ruben Scholing PEC 1910 2-9-2006  
' 1.75 Ricardo Verheijen De Gemzen 2-9-2006  
1.75 Quincy v.Driesten Athlos 27-9-2008
1.75 Trystan de Weerdt Athlos 24-9-2010
1.75 Ivan Feitsma Athlos 29-09-2012
1.75 Luuk Peters PEC 1910 29-05-2013
polsstokhoogspr. 2.20 Jasper Adam Athlos 27-9-2002  
verspringen 5.74 Ivan Feitsma Athlos 29-09-2012  
speerwerpen 47.05 Mark Jonker Flevo Delta 3-9-2003  
kogelstoten 4 kg. 16.08 Roy Spijkerman Daventria 30-5-2007  
discuswerpen 43.44 Ivo Furda PEC 1910 29-6-2005  
4x100 meter 48.40 Altis Amersfoort 14-04-2018
8-kamp 5405 pt. Trystan de Weerdt Athlos 24/25-9-2010  
           
Meisjes Junioren B  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
100 meter 12.46 Stephanie Beuling Isala 20-06-2007  
200 meter 25.04 Stephanie Beuling Isala 20-6-2007  
400 meter 58.19 Stephanie Beuling PEC 17-9-2008  
800 meter 2.20.30 Annick Klein Isala 27-4-2006  
1000 meter 3.13.77 Lisanne Drost Athlos 20-6-2007
1500 meter 4.28.12 Marlies Huigen Hanzesport 21-8-2010  
3000 meter 10.52.51 Tessa de Boer Heerenveen 20-05-2012  
100 meter horden 14.66 Marije v. Hunestijn AV 34 01-07-2011  
400 meter horden 1.09.69 Gerber Loman Cialfo 29-05-2013
2000 m. steeple 8.54.0 Felicia Los DEM 21-8-2010
hoogspringen 1.70 Marit Redeker AV PEC 1910 16-06-2013  
polsstokhoogspr. 2.90 Brenda Baar GAC 28-5-2003  
' 2.90 Janneke Oosterink GAC 28-5-2003  
2.90 Janiek Hendriks AV 34 04-07-2012
verspringen 5.58 Rosemarie Beukhof VAV 10-6-2006  
hinkstapspringen 10.76 Sanne Korteland Passaat 27-4-2006  
discuswerpen 42.19 Corinne Nugter AV NOP 17-9-2008  
speerwerpen 600g. 40.24 Suzanne Sevren de Jacquet Isala 10-6-2006  
speerwerpen 500g. 40.30 Emma Oosterwegel Daventria 25-04-2014
kogelstoten 3 kg. 15.06 Louise Taatgen Groningen Atl. 21-8-2010  
kogelslingeren 3kg. 31.62 Emma Boeve PEC 21-8-2010
7-kamp 3827 pt. Lisanne Drost Athlos 5/6-10-2007  
Jongens Junioren B  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
100 meter 10.85 Sawa Bezelev Athlos 07-06-2015  
200 meter 21.80 Sawa Bezelev Athlos 07-06-2015  
400 meter 49.64 Ivan Feitsma Athlos 25-04-2014  
1000 meter 2.36.53 Jeroen van Calker PEC 20-6-2007
800 meter 2.00.56 Jaap Gerben Vellinga Horror 01-07-2011  
1500 meter 4.09.01 Cees v.Maanen Arena 28-5-2003  
3000 meter 9.42.44 Jelmer v.d. Linden Stratina 04-07-2012  
1500 meter steeple 4.35.7 Ruben Postma Athlos 29-9-2001  
3000meter steeple 10.27.90 Sam Lavrijsen Seven Hills 27-5-2004  
110 meter horden 14.96 Jules de Bont Phanos 01-07-2011  
400 meter horden 56.53 Roel Huijsmans Flevo Delta 29-05-2013
hoogspringen 1.90 Leon Tukker Typhoon 19-9-2009  
polsstokhoog 3.45 Jason Steverink Argo 10-6-2006  
verspringen 6.81 Rody de Wolff AV Heerenveen 25-04-2014  
hinkstapspringen 13.18 Patrick Cronie Passaat 27-4-2006  
speerwerpen 54.99 Jeroen Zalm Isala 22-6-2002  
kogelstoten 5 kg. 17.11 Patrick Cronie Passaat 27-4-2006  
discuswerpen 48.87 Nicolai Versloot Phanos 19-9-2009  
9-kamp 4733 pt. Kevin v.d.Wassenberg Athlos 1-10-2004  
10-kamp (vanaf 2015) 5298 Robin Vliem Athlos 26-9-2015
4 x 400 meter 4.04.23 PEC 01-07-2011
           
Meisjes Junioren A  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
100 meter 12.00 Linda v. Rossum AKU 16-06-2013  
200 meter 24.42 Lieke Klaver SAV 26-06-2016  
400 meter 58.13 Christel Heuseveldt Climax 01-07-2018  
800 meter 2.16.21 Rachel Rozenkamp AV Rijssen 01-07-2011  
1000 meter 3.13.77 Lisanne Drost(MB) Athlos 20-6-2007
1500 meter 4.28.12 Marlies Huigen (MB) Hanzesport 21-8-2010  
3000 meter 10.40.62 Marije Hulzebos ACO/v.Gelderen 01-07-2011  
100 meter horden 14.68 Rachel Kocken Atverni 01-07-2011  
400 meter horden 1.09.69 Gerber Loman (MB) Cialfo 29-05-2013
3000 meter steeple 12.06.82 Hilde Pape Sisu 20-6-2007
hoogspringen 1.70 Mandy van der Eijk Startbaan 16-06-2013  
1.70 Marit Redeker (MB) AV PEC 1910 16-06-2013
1.70 Manon Schoop NOP 01-07-2018
polsstokhoogspr. 3.10 Margit Korporaal AV 34 04-07-2012  
verspringen 5.58 Babs Egbers AV'34 27-4-2006  
hinkstapspringen 10.76 Sanne Korteland (MB) Passaat 27-4-2006  
discuswerpen 35.92 Mandy v. Egdom Triathlon 01-07-2011  
speerwerpen 43.47 Cornelia de Jong Groningen Atl. 21-8-2010  
kogelstoten 4 kg. 12.11 Denise v. Herp Daventria 20-05-2012  
kogelslingeren 51.92 Nicky van der Schilt Groningen atl. 21-06-2009
7-kamp 3778 Lisanne Drost Athlos 27-9-2008  
           
Jongens Junioren A  
onderdeel prestatie naam vereniging datum  
100 meter 10.85 Sawa Bezelev (JB) Athlos 07-06-2015  
200 meter 21.80 Sawa Bezelev (JB) Athlos 07-06-2015  
400 meter 49.64 Ivan Feitsma (JB) Athlos 25-04-2014  
800 meter 1.56.30 Roald Goossen AV Rijssen 01-07-2011  
1000 meter 2.36.53 Jeroen van Calker(JB) PEC 20-6-2007
1500 meter 4.09.01 Cees v.Maanen (JB) Arena 28-5-2003  
3000 meter 8.45.91 Paul Zwama Gron.Atletiek 16-5-2005  
5000 meter 15.44.50 Herco v.Beek (JB) Athlos 28-9-2002  
110 meter horden 14.51 Erik Leeflang AV Zuidwal 20-6-2007  
400 meter horden 59.10 Laurens Oosterwegel Daventria 29-05-2013
3000 meter steeple 9.35.23 Pieter Jan Penne Oostende 28-5-2003  
hoogspringen 2.00 Dave Brandhoff SAV 16-06-2013  
polsstokhoog 4.60 Scott Boon Flevo Delta 01-07-2018  
verspringen 6.97 Niels v.Vliet Athlos 27-9-2003  
hinkstapspringen 13.18 Patrick Cronie (JB) Passaat 27-4-2006  
speerwerpen 58.04 Wietse Folkers AV Zeewolde 01-10-2016  
kogelstoten 16.69 Patrick Cronie Passaat 20-6-2007  
discuswerpen 42.18 Bas Vos PEC 19-9-2009  
10-kamp 5253 pt. Kevin v.d.Wassenberg Athlos 1-10-2005  
           
opmerkingen, correcties ?? >e-mail naar records@athlos.nl of bel Berry Westerhof 0341-423742

Afdrukken