Wie gaat er mee op Athloskamp? |
| donderdag 16 februari 2012 18:51 |
|
3 dagen lang doen we allerlei activiteiten zoals speurtochten, waterspelen, touwtrekken, themadagen en een heuse Bonte Avond.
We slapen in kleine tentjes (van te voren ingedeeld) en een speciaal keukenteam zorgt voor ontbijt, lunch en avondeten. Het kamp vindt plaats in het Hemelvaart weekend. We hebben een vervoerlijst voor ouders zodat iedereen op de donderdag naar Kamp gebracht wordt en zaterdagmiddag weer opgehaald. Op de zondag kun je een beetje uitrusten en bijkomen.. vooral de leiding heeft dit nodig. Trouwens op kamp wordt de leiding meestal “de lijders” genoemd.
Twee weken van te voren krijg je een kampboek waarin alle informatie staat zoals; welke spullen je mee moet nemen, welk thema er is, wat er op het menu staat…waar het kamp is en welke “lijders” er mee gaan.
In de Athloskantine liggen mooie fotoboeken van eerdere athlos kampen (in de jeugdhoek) waar je natuurlijk in mag kijken.. wedden dat je enthousiast wordt!!
Wij vinden het super leuk als jij meegaat op kamp. Mocht je vragen hebben over kamp, dan kan jij of jouw ouders/verzorgers deze stellen aan je eigen trainer.
Belangrijk is wel dat bijzonderheden over bv. medicijn gebruik, bijzondere diëten, allergieën etc. duidelijk vooraf gemeld moeten worden en ouders/verzorgers zorgen dat evt. maatregelen getroffen worden.
Ga jij mee op Athloskamp? Ja toch? Wij zijn er klaar voor!
Vul gauw het inschrijfformulier in en lever deze in bij jouw trainer!
Vrolijke groeten van
“de kamplijders” van Athlos.
![]() |
